Na skraju jutra

Właściwie nie umiem dobrać odpowiednich słów, by opisać to miejsce. Edge of tommorow został przeze mnie założony ze względu na to, że zechciałem poczuć się jak moja dobra przyjaciółka. Chciałem zrozumieć, jak wiele radości przynosi jej pisanie opowiadań, dzielenie się nimi z innymi, czytanie komentarzy. Zainspirowała mnie do próby uzyskania jakiegoś zajęcia, które mogłoby raz na jakiś czas pozwolić mi skupić myśli na czymś konkretnym, a także rozładować napięcie, które narasta w mojej głowie i sercu.
Na tym blogu pojawiać się będą miniaturki, związane z dwiema osobami i ich relacją. Czasem prostą, czasem zawiłą. Niekiedy przepełnione agresją lub nadmierną intymnością, radością, smutkiem, bólem, samotnością, ciszą i bezwzględną nienawiścią. Na skraju jutra to zlepek krótkich epizodów z życia T. i N., a także ich przyjaciół, którzy nie raz im pomogą lub namieszają.
Historia ta w żaden sposób nie sięga rzeczywistości i nie dotyka istniejących osób. Jest w pełni wyimaginowana, przesadzona i wyidealizowana pod wieloma względami. Nieprawdopodobna i nacechowana nieziemską emocjonalnością, z którą sobie do końca nie radzę.
Mam nadzieję, że Was zainteresuję. W innym wypadku… to właściwie nic nie zmieni.


Nie wiem na co czekasz. W tym co piszesz zawsze tkwi coś enigmatycznego, ale mam wrażenie, że sam tego nie zauważasz. Nie jesteś prosty, ani trudny. Mimo to często siedzę i skubię skórki, zastanawiając się, co właściwie się dzieje. Choć mówisz mi to wprost, zawsze wyczuwam to drugie dno. Ja nie mogę Cię do niczego zmusić, ale energia, którą w sobie kumulujesz, nie jest zdrowa, C. Wyrzuć to z siebie czasem, daj upust wszystkiemu co w Tobie siedzi i weź głęboki wdech. Nie ważne jak bardzo czujesz się przytłoczony, ja zawsze wyciągnę do Ciebie rękę. Tylko daj sobie pomóc, dobrze? Pozwól ludziom zauważyć, że istniejesz. Nie musisz ich od razu do siebie dopuszczać, ale niech mają to pojęcie. Nikt nie może zostać pominięty. ~ moja droga przyjaciółka, Mayako.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

CREATED BY
MAYAKO