O autorze

Jestem a n o n i m o w y.
Pragnę, by w blogosferze znano mnie jedynie pod pseudonimem Akai Tsuki (jap. czerwony księżyc). Żyję w środowisku, które wywiera na człowieku niewyobrażalną presję i często zmusza do udawania kogoś, kim się nie jest. Od dziecka szybko potrafiłem zakamuflować się w każdym towarzystwie, na szczęście nigdy nie tracąc swojej prawdziwej tożsamości. O tym co lubię i co robię, wiedzą może trzy osoby i naprawdę mi to wystarcza. Dlatego proszę, nie wymagajcie ode mnie zbyt wiele i szanujcie to, kim jestem tutaj. Bo tutaj po prostu nie udaję.

[Charakter]
Nie da się ukryć, że na pierwszy rzut oka jestem osobą o usposobieniu introwertycznym. Nie jest on mylny, ale nie lubię używać takich określeń wobec siebie. Lubię poprzebywać w samotności, dobrze mi z samym sobą, ale nie jestem osobą aspołeczną. Często tonę w książkach, ponieważ czytanie sprawia mi naprawdę wiele przyjemności, szczególnie literatura współczesna; kryminały, horrory, dramaty, romansami też nie pogardzę. Mam skłonności do popadania w niewyobrażalnie długą zadumę, nadinterpretowania i obsesyjnej obserwacji ludzi. Nie jestem specjalnie energiczny czy głośny. Wynika to z moich problemów z lenistwem.
Wkurzają mnie jednak ludzie, którzy za wiele krzyczą i robią wokół siebie szum. Wole stonowanych towarzyszy do piwa, filmu, a nawet gry w karty. Nie lubię głupoty, prostactwa, chamstwa i nieszczerości. Ciężko jest mi tolerować osoby, które potrafią jedynie użalać się nad sobą i życiem. Nie umiem współistnieć z kimś, kto sam nie ma do siebie szacunku.
Jest mi dobrze, kiedy otaczają mnie osoby uśmiechnięte, które patrzą na niebo w ten sam sposób co ja. Nie doszukują we wszystkim dziur, nie piszą bezsensownych, czarnych scenariuszy, nie wytykają wszystkim błędów, bo doskonale wiedzą, że sami je popełniają. Ich przyjemna aura przechodzi na mnie i sprawia, że jest mi prościej iść przed siebie.

[Wygląd zewnętrzny]
Szczupły z zarysem jakichś mięśni. Nie chodzę na siłownię, ale lubię pobiegać i poćwiczyć, dlatego nie mogę narzekać na własną figurę. Mam metr osiemdziesiąt siedem wzrostu, wiecznie za długie, ciemno-brązowe włosy i zielone oczy. Na plecach posiadam sporą bliznę; w okresie szkoły średniej zleciałem z wysokości na blachy i nieco się oszpeciłem.

[Zainteresowania]
Przeróżne. Książki, robienie muzyki, motocykle, pseudo-pisarstwo, podróże, koszykówka. Lubię poznawać wszystko, choćby po trochu. O, gotować też lubię i ze zwierzętami przebywać. Spacery wieczorem są wspaniałe i mam ten okropny nawyk sięgania po papierosa przy alkoholu. Na szczęście i jedno i drugie - jedynie okazjonalnie.

[Inne]
Jestem hetero. To tak w ramach przedwczesnego wyjaśnienia dla ludzi, którzy mogą pomyśleć, że skoro lubię romanse, to albo jestem kobietą, albo gejem. Studiowałem bezpieczeństwo wewnętrzne, urodziłem się w roku 1992, mam kota z downem, ciągle gubię kluczyki od samochodu i telefon, nadal mieszkam z rodzicami, nie mam dziewczyny, bo ostatnia przyprawiła mnie o traumę.

O resztę możecie śmiało pytać. Albo odpowiem, ale nie odpowiem. Ale jestem zabawny - zapomniałem o tym wspomnieć.

4 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Jestem hetero. To tak w ramach przedwczesnego wyjaśnienia dla ludzi, którzy mogą pomyśleć, że skoro lubię romanse, to albo jestem kobietą, albo gejem. Studiowałem bezpieczeństwo wewnętrzne, urodziłem się w roku 1992, mam kota z downem, ciągle gubię kluczyki od samochodu i telefon, nadal mieszkam z rodzicami, nie mam dziewczyny, bo ostatnia przyprawiła mnie o traumę. PODSUMOWANIE ŻYCIA AKAIA XD

   Usuń
  2. Szanuj moją szczerość.

   Usuń

CREATED BY
MAYAKO